процессор сокет 1366 Intel Xeon E5504 SLBF9
Нет в наличии
| Family | Intel Xeon 5500 |
| Model number | E5504 |
| Frequency | 2000 MHz |
| Socket | Socket 1366 / LGA1366 |
| The number of CPU cores | 4 |
| The number of threads | 4 |
| Level 2 cache size | 4 x 256 KB |
| Level 3 cache size | 4 MB |
| Integrated graphics | None |
| V core | 1.35V |
| Minimum/Maximum operating temperature | 76°C |
| Thermal Design Power | 80 Watt |
Теги: Xeon E5504 SLBF9
