процессор сокет 771 Intel Xeon 5130 2,0/4/1333 SL9RX
Нет в наличии
- Код товара: процессор сокет 771 Intel Xeon 5130 2,0/4/1333 SL9RX
| Family | Intel Xeon 5100 |
| Model number | 5130 |
| Frequency | 2000 MHz |
| Bus speed | 1333 MHz |
| Socket | Socket 775 / LGA771 |
| The number of CPU cores | 2 |
| The number of threads | 2 |
| Level 2 cache size | 4 MB |
| V core | 1.5V |
| Minimum/Maximum operating temperature | 65°C |
| Thermal Design Power | 65 Watt |
Теги: Intel Xeon 5130 2, 0/4/1333 SL9RX
