процессор сокет 478 Intel Pentium-4 1,8/512/400 SL68Q
Нет в наличии
- Код товара: процессор сокет 478 Intel Pentium-4 1,8/512/400 SL68Q
| Family | Intel Pentium 4 |
| CPU part numbers |
|
| Frequency | 1800 MHz |
| Bus speed | 400 MHz |
| Socket | Socket 478 / mPGA478B |
| The number of CPU cores | 1 |
| The number of threads | 1 |
| Level 2 cache size | 512 KB |
| V core | 1.75V |
| Minimum/Maximum operating temperature | 75°C |
| Thermal Design Power | 72.8 Watt |
Теги: Pentium-4 1, 8/512/400 SL68Q
