процессор сокет Am2 AMD Athlon 64 X2 4600+ - ADO4600IAA5CZ
Нет в наличии
- Код товара: процессор сокет Am2 AMD Athlon 64 X2 4600+ - ADO4600IAA5CZ
| Family | AMD Athlon 64 X2 |
| Model number | 4600+ |
| Frequency | 4600+ (rated) 2400 MHz (real) |
| Socket | Socket AM2 |
| The number of CPU cores | 2 |
| The number of threads | 2 |
| Level 2 cache size | 2 x 512 KB |
| V core | 1.2V |
| Maximum operating temperature | 72°C |
| Thermal Design Power | 65 Watt/имеет потертости и следы эксплуатации/ |
