процессор сокет Am3 AMD Athlon II X3 455 - ADX455WFK32GM
Нет в наличии
- Код товара: процессор сокет Am3 AMD Athlon II X3 455 - ADX455WFK32GM
| Family | AMD Athlon II X3 |
| Model number | 455 |
| CPU part numbers |
|
| Frequency | 3300 MHz |
| Sockets | Socket AM3 |
| The number of CPU cores | 3 |
| The number of threads | 3 |
| Level 2 cache size | 3 x 512 KB |
| V core | 1.4V |
| Maximum operating temperature | 75°C |
| Thermal Design Power | 95 Watt/имеет потертости и следы эксплуатации/ |
