процессор сокет 478 Intel Pentium-4 2,0/512/400 SL68R
Нет в наличии
- Код товара: процессор сокет 478 Intel Pentium-4 2,0/512/400 SL68R
| Family | Intel Pentium 4 |
| Frequency | 2000 MHz |
| Bus speed | 400 MHz |
| Socket | PGA478, mPGA478 |
| Processor core | Northwood |
| The number of CPU cores | 1 |
| The number of threads | 1 |
| Level 2 cache size | 512 KB |
| V core | 1.475V |
| Thermal Design Power | 52.4 Watt |
Теги: Pentium-4 2, 0/512/400 SL68R
