процессор AMD Turion 64 x2 TL-64 , TMDTL64HAX5CT
Нет в наличии
- Код товара: процессор AMD Turion 64 x2 TL-64 , TMDTL64HAX5CT
| AMD Turion 64 X2 Mobile technology | |
| TL-64 | |
| CPU part number | TMDTL64HAX5CT |
| Frequency | 2200 MHz |
| Socket | Socket S1 (S1g1) |
| The number of CPU cores | 2 |
| The number of threads | 2 |
| Level 2 cache size | 2 x 512 KB |
| Integrated graphics | None |
| V core | 1.075V / 1.1V |
| Maximum operating temperature | 95°C |
| Thermal Design Power | 35 Watt |
Теги: TMDTL64HAX5CT
