процессор AMD Turion 64 x2 TL-52 , TMDTL52HAX5CT
Нет в наличии
- Код товара: процессор AMD Turion 64 x2 TL-52 , TMDTL52HAX5CT
| AMD Turion 64 X2 Mobile technology | |
| Model number | TL-52 |
| CPU part numbers | TMDTL52HAX5CT |
| Frequency | 1600 MHz |
| Socket | Socket S1 (S1g1) |
| The number of CPU cores | 2 |
| The number of threads | 2 |
| Level 2 cache size | 2 x 512 KB |
| Integrated graphics | None |
| V core | 1.075V / 1.1V |
| Maximum operating temperature | 95°C |
| Thermal Design Power | 31 Watt |
Теги: TMDTL52HAX5CT
