процессор AMD Sempron 3500+ , SMS3500HAX4CM
Нет в наличии
| AMD Mobile Sempron | |
| Model number | 3500+ |
| CPU part number | |
| Frequency | 3500+ (rated) 1800 MHz (real) |
| Socket | Socket S1 (S1g1) |
| The number of CPU cores | 1 |
| The number of threads | 1 |
| Level 2 cache size | 512 KB |
| Integrated graphics | None |
| V core | 1.125V / 1.15V / 1.2V |
| Maximum operating temperature | 95°C |
| Thermal Design Power | 25 Watt |
Теги: SMS3500HAX4CM
