процессор AMD E1-6010, EM6010IUJ23JB
Нет в наличии
| AMD E1-Series for Notebooks | |
| Model number | E1-6010 |
| CPU part number | |
| Frequency | 1350 MHz |
| Socket | BGA769 (FT3b) |
| The number of CPU cores | 2 |
| The number of threads | 2 |
| Level 2 cache size | 1 MB |
| Integrated graphics | GPU Type: Radeon R2 series |
| V core | 0.5V - 1.4V |
| Maximum operating temperature | 90°C |
| Thermal Design Power | 10 Watt |
Теги: EM6010IUJ23JB
