процессор AMD A9-9410, AM9410AFY23AC
Нет в наличии
| AMD A9-Series for Notebooks | |
| Model number | A9-9410 |
| CPU part number | AM9410AFY23AC |
| Frequency | 2900 MHz |
| Maximum turbo frequency | 3500 MHz |
| Socket | BGA socket(FP4) |
| The number of CPU cores | 2 |
| The number of threads | 2 |
| Level 2 cache size | 1 MB |
| Integrated graphics | GPU Type: Radeon R5 series |
| Maximum operating temperature | 90°C |
| Thermal Design Power | 25 Watt |
Теги: AM9410AFY23AC
