процессор AMD A6-9220, AM9220AYN23A
Нет в наличии
| AMD A6-Series for Notebooks | |
| Model number | A6-9220 |
| CPU part number | |
| Frequency | 2500 MHz |
| Maximum turbo frequency | 2900 MHz |
| Socket | BGA (FT4) |
| The number of CPU cores | 2 |
| The number of threads | 2 |
| Level 2 cache size | 1 MB |
| Integrated graphics | GPU Type: Radeon R4 series |
| Maximum operating temperature | 90°C |
| Thermal Design Power | 15 Watt |
Теги: AM9220AYN23A
