процессор AMD A4-4300M, AM4300DEC23HJ
Нет в наличии
| AMD A4-Series for Notebooks | |
| Model number | A4-4300M |
| Maximum turbo frequency | 3000 MHz |
| Boosted P states | #1: 3000 MHz #2: 2700 MHz |
| Socket | Socket FS1 (FS1r2) |
| The number of CPU cores | 2 |
| The number of threads | 2 |
| Level 2 cache size | 1 MB |
| Integrated graphics | GPU Type: Radeon HD 7420G |
| V core | 1.35V |
| Maximum operating temperature | 80°C |
| Thermal Design Power | 35 Watt |
Теги: AM4300DEC23HJ
